Na měsíc září si třídní učitelé připravili celou řadu aktivit pro své žáky, tak aby si jim opět podařilo stmelit přátelský kolektiv a připomněli si i pravidla, které ve třídách měli nastavené – od turistických výletů v okolní přírodě, přes aktivity ve třídách či dopravní výchovu. Přinášíme Vám několik postřehů z realizace a rovněž pár fotek:

VIII.C – v pátek 4.9. se žáci 8. C vypravili na procházku po krásách Bělkovického údolí. Stoupání k Šifrové jeskyni a Horní boudě bylo nekonečné a náročné. Odměnou nám bylo krásné počasí, úžasná příroda, zatopený lom a „tak-akorát-opečené“ špekáčky.

VI. A – ve středu 9. 9. 2020 vypravila na pěší výlet na Svatý Kopeček do zoologické zahrady. Jelikož v loňském školním roce se výlety kvůli výuce na dálku neuskutečnily, žáci si vše vynahradili letos raději hned v úvodu školního roku. Vyrazili pěšky lesem se zastávkou na paloučku před ZOO, kde měli možnost sledovat malou přednášku o výcviku psů i s ukázkami nejrůznějších psích triků. Dozvěděli se také o možnostech sportování se psem a výchově štěňat. Žáci tak získali inspiraci pro práci se svými psími miláčky. Následně se celá třída odebrala do ZOO. Bonusem celého výletu byl vstup zdarma jako výhra, kterou žáci získali v literární soutěži v loňském školním roce. V zoologické zahradě si prohlédli všechny expozice a přečetli zajímavosti o jednotlivých zvířatech. Získané informace žáci upotřebili v závěrečném kvízu, kde měli mimo jiné napsat tři nejzajímavější poznatky, které se dozvěděli. Z hodnocení žáků vyplynulo, že výlet se všem líbil nejen kvůli krásnému počasí, ale i společně strávenému času.

PCR testy
Registrace – PCR test
Letní tábory
Distanční výuka
Erasmus +
IS pro rodiče a žáky
Office365
Objednávky ŠJ
Schránka důvěry
Návštěvnost stránek
Visits today: _