Dnes 1. září jsme společně s našimi žáky přivítali nový školní rok 2020_2021. Počasí nám sice moc nepřálo, nicméně se nám nakonec podařilo přivítání uspořádat na prostranství u školy. Po krátkém proslovu ředitele školy jsme mezi námi přivítali nové žáky, kteří k nám přišli do prvních tříd. Starosta obce Dolany pan Ing. R. Pečinka a paní zástupkyně Mgr. J. Horáková předali prvňáčkům dárkové balíčky a pamětní listy. Přivítání obohatili svým vystoupením K. Stenchláková a žáci čtvrtých tříd z tanečního kroužku. Následně se naši nejmladší žáci šli podívat do svých nových tříd a bylo pro ně zajištěno i společné focení. Pevně věříme, že tento školní rok bude pro nás pro všechny úspěšný, a že se nám podaří společně překlenout nelehké období, které nás v posledních měsících provází. Proslov ředitele školy si můžete přečíst zde.

PCR testy
Registrace – PCR test
Letní tábory
Distanční výuka
Erasmus +
IS pro rodiče a žáky
Office365
Objednávky ŠJ
Schránka důvěry
Návštěvnost stránek
Visits today: _