POZOR ZMĚNA!!!

Vzhledem k očekávanému škaredému počasí zítra ráno proběhne slavnostní zahájení v upravené podobě. Sraz žáků zůstává ve stejném čase na asfaltové ploše, následně jdou do tříd. Přivítání žáků prvních tříd proběhne v tělocvičně. Obědy se budou vydávat od 9:30 hodin. Časy ukončení jsou také stejné. Děkujeme za pochopení.

Vážení rodiče a žáci, školní rok bude zahájen 1. září – podrobnosti k organizaci najdete na plakátu níže. V tento den bude pro přihlášené žáky otevřena od 9:30 do 15:30 hodin družina, obědy pro přihlášené žáky budou vydávány od 10:00 hodin.

V případě špatného počasí budou mít žáci I. stupně sraz v 8:00 na asfaltové ploše a následně půjdou do tříd, přivítání I. tříd proběhne v tělocvičně školy. Žáci II. stupně budou mít sraz v 8:45 hodin a následně půjdou do tříd.

PCR testy
Registrace – PCR test
Letní tábory
Distanční výuka
Erasmus +
IS pro rodiče a žáky
Office365
Objednávky ŠJ
Schránka důvěry
Návštěvnost stránek
Visits today: _