V úterý 30. června proběhlo v dopoledních hodinách slavnostní ukončení školního roku. Na úplný začátek bylo připraveno vystoupení žáků z tanečního kroužku, následně jsme se přivítali po 3,5 měsících a rozloučili se s žáky IX. tříd, kteří odcházejí na střední školy. Třídám, které byly aktivní v projektu recyklohranní a sběru papíru byly předány sladké odměny. Následně třídní učitelé ve třídách rozdali žákům vysvědčení a slovní hodnocení za výuku na dálku. Ještě jednou děkujeme všem žákům a rodičům za výbornou spolupráci během výuky na dálku, přejeme Vám všem klidné a pohodové léto.

Slovo ředitele školy

Školní rok 2020/2021 bude zahájen 1. 9. 2020 Slavnostním zahájením v 8:30 hodin opět na prostranství u školy. Webové stránky budou aktualizovány v druhé polovině měsíce srpna .

Úřední hodiny kanceláře školy v době prázdnin najdete zde – úřední hodiny prázdniny.

Mgr. P. Pirliomov (ředitel školy)

Registrace LO
IS pro rodiče a žáky
Objednávky ŠJ
Schránka důvěry
Office365
Návštěvnost stránek
Visits today: _