Archiv pro den: 23. 6. 2020

Vážení rodiče, čas výuky na dálku a zasílání úkolů nám skončil. Chtěl bych Vám proto tímto velmi poděkovat za perfektní spolupráci, komunikaci a ochotu věnovat se svým dětem během výuky na dálku. Společně jsme to zvládli !!!

Jako poděkování Vám všem, kteří jste s námi perfektně spolupracovali a věnovali se svým dětem, zasíláme vysvědčení.
Děkuji moc za spolupráci, odpočiňte si a užijte klidné a pohodové léto (bez úkolů, edookitu a školních povinností…..).

Mgr. Petr Pirliomov

Vysvědčení pro rodiče

Vážení rodiče, od 29. 6. 2020 se vracíme k běžnému provozu mateřských škol (běžná provozní doba, bez omezení počtu dětí ve třídách). Jediné co nebudeme zajišťovat je svoz dětí autobusem do MŠ Véska. Nabízíme Vám rovněž možnost zapsat děti k prázdninovému provozu i v týdnu od 17. srpna do 23. srpna 2020. Pokud máte o umístění dětí zájem, napište se prosím do příslušné listiny ve Vaší mateřské škole. Provoz bude v tomto týdnu zajištěn v MŠ Dolany. V následujícím týdnu již budou fungovat obě mateřské školy.

Mgr. P. Pirliomov (ředitel školy)

ŠKOLA NA-DÁLKU

Vysvědčení pro rodiče