V průběhu tohoto měsíce proběhly volby do školské rady, která je složena vždy ze tří zástupců obce, tří zástupců rodičů a tří zástupců pedagogů. Podrobný průběh voleb je popsán v příloze. Soupis hlasování, které probíhalo přes informační systém je k nahlédnutí v ředitelně školy. Nová školská rada začne fungovat od měsíce září, kdy ředitel školy svolá její první zasedání. Nová školská rada se bude scházet ve složení:

Zástupci jmenovaní zřizovatelem: Pavla Hnilicová, Ing. Arch. Pavla Koišová a Mgr. Jaroslav Šotola

Zástupci rodičů: Jiří Foukal, Mgr. Lenka Kuriálová, Mgr. Petra Tomášková

Zástupci pedagogů: Mgr. Martin Gazdík, Mgr. Viktor Langer, Mgr. Gabriela Šťastná

Zápis z voleb do Školské rady

Mgr. P. Pirliomov

Registrace LO
IS pro rodiče a žáky
Objednávky ŠJ
Schránka důvěry
Office365
Návštěvnost stránek
Visits today: _