Archiv pro den: 8. 6. 2020

Vážení rodiče,
v tomto týdnu od 8. – 14. června 2020 proběhnou volby zástupců rodičů do Školské rady. Volby budou probíhat přes informační systém, hlasování je anonymní. Vybíráte si tři své zástupce z šesti kandidátů a to kliknutím na tři Vámi vybrané. Hlasovat můžete prostřednictvím informačního systému do neděle 14. června 23:59 – a to v kolonce ankety. K platnosti voleb je nutná 1/3 účast, tedy z 662 zák. zástupců, odevzdaných platných 221 hlasů. Na regulérnost voleb bude dohlížet volební komise: ředitel školy, předsedkyně stávající školské rady Mgr. J. Hausnerová a zástupce rodičů paní Bc. Andrea FrÖmmelová. Výsledky budou zveřejněny 18. června 2020 na webových stránkách školy. Souběžně s volbami zástupců rodičů, probíhají i volby zástupců pedagogů, 17. června jmenuje tři své zástupce i Rada obce Dolany. V případě, že nemůžete využít hlasování přes inform.systém, je možné si vyzvednout hlasovací lístky v kanceláři školy.

Děkujeme Vám všem za účast.

Mgr. P. Pirliomov (ředitel školy)

ŠKOLA NA-DÁLKU

Vysvědčení pro rodiče