Vážení rodiče, od pondělí 8. června se mohou výuky účastnit i přihlášení žáci z II. stupně. Výuka bude probíhat v dopoledních hodinách a bude zahrnovat pět vyučovacích hodin – třídnické hodiny a opakovací hodiny z matematiky, českého jazyka, cizího jazyka, přírodních a společenských věd. Ukončení bude cca v rozmezí od 12:00 do 12:20 hod. Veškeré podrobnosti Vám byly zaslány přes informační systém. Nejdůležitější shrnuji zde:

1) Žáci jdou do školy organizovaně, mají sraz na určených místech a v určeném čase
2) První den docházky musejí žáci odevzdat třídnímu učiteli čestné prohlášení (viz. příloha – níže). Bez tohoto dokumentu nemůžeme Vaše dítě do školy přijmout.
3) Účast ve výuce je dobrovolná, žáci jsou rozděleni po třídách, pouze u VIII. tříd je rozdělení dle skupin do anglického jazyka, z důvodu většího počtu přihlášených.
4) Pro žáky nemůžeme zajistit obědy ve školní jídelně.
5) Pokud budete chtít své dítě přihlásit dodatečně – je to možné, ale záleží na počtu žáků ve skupinkách (zde jich může být pouze 15). Obraťte se na svého třídního učitele.

ŠKOLA NA-DÁLKU
Vysvědčení pro rodiče