Archiv pro den: 2. 6. 2020

Vážení rodiče, zveřejňujeme směrnici ohledně stanovení úplaty za zájmové vzdělávání ve školní družině v příštím školním roce.

Směrnice pro úplatu v ŠD 2020/2021

Ohledně úplaty za tento školní rok platí zveřejněný dodatek. ˇÚplata je s ohledem na uzavření školy stanovena na 120 Kč za druhé pololetí. Vyúčtování provede účetní školy na začátku měsíce července.

Dodatek k úplatě za školní rok 2019/2020

Vážení rodiče, zveřejňujeme směrnici ohledně stanovení úplaty za předškolním vzdělávání v příštím školním roce.

Směrnice pro úplaty v MŠ 2020/2021

Ohledně úplaty za tento školní rok platí zveřejněný dodatek. ˇÚplata za měsíc březen je stanovena na 80 Kč, zbývající měsíce (duben – srpen) jsou bezúplatné – to z toho důvodu, že dle vyjádření MŠMT mají úplaty platit i rodiče nepřihlášených dětí. Vyúčtování provede účetní školy na začátku měsíce července.

Dodatek k úplatě za školní rok 2019/2020

ŠKOLA NA-DÁLKU