Během velikonočních svátků, které žáci naší školy prožili se svými rodinami a nemohli se vidět, se mohli se svými kamarády podělit o to, jak svátky prožívají. Vznikla tak celá řada pěkných fotografií, z kterých jsme vytvořili koláže jednotlivých tříd. Jako připomenutí těchto svátků, je proto nyní dáváme k zhlédnutí. Děkujeme všem žákům, kteří se zapojili a sdíleli tak se svými kamarády velikonoční tradice a zvyky.

III. B (fotky)

Žáci na II. stupni pak měli za úkol zachytit, jak aktuálně tráví dny, čím příjemným se ve svém volném čase zabývají a podělí se o tyto hezké momenty s námi. Z každé třídy se sešlo několik fotografií. Děkujeme všem žákům, kteří na tuto dobrovolnou výzvu reagovali a zaslali svůj příspěvek třídnímu učiteli. I zaslání fotografie může být dobrý způsob, jak si být v této době o kousek blíž. Výsledek můžete sami vidět ve fotogalerii. Přejeme všem pěkné jaro!

8. A 8. B 9. B 9. C

Některé další pěkné práce a výrobky žáků, které sdíleli s vyučujícími Výtvarné výchovy nebo Výchovy k zdraví najdete zde

ŠKOLA NA-DÁLKU
Zápis do MŠ
Přestup do VI. třídy
IS pro rodiče a žáky
Zápis do 1. tříd
Schránka důvěry
Návštěvnost stránek
Visits today: _