Archiv pro den: 25. 3. 2020

Mimořádná situace, kterou právě prožívá celá Česká republika a která uzavřela školy, podnítila řadu olomouckých výtvarných pedagogů k přípravě tvůrčích aktivit pro rodiče a děti v domácím prostředí. Lektoři Muzea umění Olomouc samozřejmě nezůstávají pozadu. Podívejte se, jaké zajímavé aktivity pro Vás vymysleli. Vše najdete zde

Vážení rodiče a žáci, pro přehlednost zadávaných úkolů a termínů jejich odevzdání přikládáme rozpis a to prozatím do 15. května 2020. Věřím, že Vám zpřehlední kdy a které úkoly se mají plnit, a co můžete čekat. Zůstáváme u zadávání v pátek (ať můžete o víkendu vše s dětmi projít) a oni mohou samostatně pracovat přes týden. V případě jakýchkoliv dotazů se obracejte e-mailem nebo přes edookit na své třídní učitele nebo telefonicky na vedení školy – 607 592 284. Pedagogové prozatím pracují ze svých domovů, takže není možné s nimi telefonicky konzultovat.

Přehled úkolů – I. stupeň

Přehled úkolů – VI. a VII. třída