Archiv pro den: 18. 3. 2020

Milí žáci II. stupně, ani na Vás ČT nezapomněla a připravila pro Vás celou řadu zajímavých a naučných pořadů. Kdo má zájem se dozvědět spoustu zajímavostí z Fyziky, Přídopisu, Dějepisu, dívejte se každý všední den na odpoledka – Česká televize – odpoledka

Pokud zpracujete z některého tématu referát a odevzdáte jej svému učiteli, jistě budete odměněni i pěknou známkou.

Vážení rodiče, žáci, níže naleznete některé návody, jak pracovat s informačním systémem Edookit při plnění domácích úkolů. Na úvod zveřejňujeme všeobecný návod na práci s rodičovským portálem a jednoduchý video- návod, jak mohou rodiče spravovat přístupové údaje pro své dětí. Pevně věřím, že naše rady a tipy Vám výrazně zjednoduší práci při plnění úkolů.

Návod Edookit pro rodiče

Jak vytvořit či spravovat účet svého dítěte (změníte v sekci nastavení a kliknutím na nastavení pro děti)

ŠKOLA NA-DÁLKU

Zápis do 1. tříd