Archiv pro den: 16. 3. 2020

Vážení rodiče, žáci, velmi pěknou inspirací pro samostatnou práci z domu je nový pořad ČT – UčíTelka. Pokud máte zájem, sledujte vždy v dopoledních hodinách na ČT2 nebo navštivte webové stránky zde – https://www.ceskatelevize.cz/porady/13394657013-ucitelka

Rozvrh – Pondělí – ČJ (I.- V. třída), Úterý – Mat.(I. – V. třída), STředa – Člověk a jeho svět (I. – V. třída)

A i když tam nebude zrovna to,co právě probíráte v hodinách, je to jistě dobrý způsob, jak si některé učivo zopakovat, připomenout či se naučit něčemu novému.

Ředitel Základní školy a Mateřské školy Aloise Štěpánka, Dolany, jejímiž součástmi jsou Mateřská škola Dolany a Mateřská škola Dolany – Véska, oznamuje, že od 17. 3. 2020 až do odvolání bude uzavřen provoz Mateřské školy Dolany a Mateřské školy Dolany – Véska.

Žádost o ošetřovné při péči o dítě z důvodu uzavření mateřské školy mohou zákonní zástupci vyřídit telefonicky nebo e-mailem s paní Horkou (585 151 741, s.horka@zsdolany.cz)

A jak nejlépe vysvětlit dětem, proč je školka zavřená? – klikni zde

Uzavření Mateřské školy

Mgr. P. Pirliomov (ředitel školy)