Archiv pro den: 13. 3. 2020

Vážení rodiče, rádi bychom Vás informovali o způsobu předávání samostatné práce pro žáky v době uzavření školy:

Veškeré zadání bude dostupné v informačním systému Edookit – prosím sledujte tři odkazy v levém menu – Domácí úkoly, Stream (sociální síť) a Diskuse. Zde budou pedagogové od pátku 13. 3. 2020 zadávat samostatnou práci pro Vaše žáky.

Samostatné práce budou zasílány následovně:

I. stupeň – Český jazyk, Matematika, Anglický jazyk, Člověk a jeho svět, Informatika – 1 x týdně (vždy v pátek, žáci mají na odevzdání řešení 1 týden)

II. stupeň – Čeká jazyk, Matematika, Cizí jazyky – 1 x týdně (vždy v pátek, žáci mají na odevzdání řešení 1 týden) Př, Z, Fy, Che, Inform, Dějep., VkO – 1 x za čtrnáct dní + IX. třídy – Příprava na PZ SŠ (ČJ, M) – vždy v pátek – odevzdání dle zadání domácího úkolu

Vypracované domácí úkoly a řešení samostatné práce zašlete (I. stupeň – rodiče; II. stupeň – rodiče nebo žáci) vždy v termínu přes edookit danému vyučujícímu – budete mít uvedeno v rámci zadání domácího úkolu. Veškeré pokyny pro vypracování najdete v IS – u zadání D. Ú. nebo na streamu svojí třídy. K dispozici budou také diskuse.

V případě, že nemáte přístup do edookitu, obraťte se prosím na svého třídního učitele. Pokud je součástí úkolů kvíz,k vyplnění je potřeba, aby byli přihlášeni žáci. Přístupové údaje rádi zašleme, stačí napsat do diskuse nebo zprávu. S učiteli můžete konzultovat zadání úkolů prostřednictvím diskusí v IS, zprávami přes IS nebo e-mailem.

Přejeme Vám všem mnoho zdaru při řešení samostatné práce a budeme se těšit na opětovné shledání ve škole. Všem rodičům a žákům přeji klidné dny a pevné zdraví !!!

Mgr. P. Pirliomov (ředitel školy)

ŠKOLA NA-DÁLKU

Vysvědčení pro rodiče