V pátek 6. března proběhl v tělocvičně školy žákovský ples. Připravili jej pro své mladší spolužáky dobrovolníci z devátých tříd. Od 15.00 se tělocvična proměnila v taneční parket a zcela přirozeně se do tance pustila více než polovina účastníků plesu. Bylo se celé tři hodiny na co těšit. Menší žáky zaujalo tančení pod vedením starších děvčat, někteří navštívili fotokoutek přichystaný v malé tělocvičně. Mnozí si také zakoupili lístky do tomboly a při vyhlašování výher trpělivě a s očekáváním sledovali svá čísla. V balkónovém prostoru nad tělocvičnou si každý mohl zakoupit občerstvení – párek v rohlíku, limonádu, kofolu, slané tyčky, chipsy, lízátka a další sladkosti. Žáci 9.B navštěvující kroužek společenských tanců za mohutného povzbuzování a potlesku předvedli své taneční umění. Nechybělo ani vyhlášení krále a královny plesu. Bylo potěšitelné, že se přišli na ples podívat i někteří bývalí žáci školy. Plesové veselí skončilo v 18.00 a v 18.30 se tělocvična opět proměnila v místo vyhrazené sportu. Všichni deváťáci, kteří se podíleli na organizování této akce, se úlohy organizátorů ujali se vší svědomitostí a zaslouží si velkou pochvalu. Mgr. I. Pohlová

všechny fotografie najdete zde

ŠKOLA NA-DÁLKU
Zápis do 1. tříd
IS pro rodiče a žáky
Schránka důvěry
Návštěvnost stránek
Visits today: _