Aktualizováno dne 30.3. 2020:

Aktualizované informace MŠMT k přijímacím zkouškám na střední školy – vše najdete zde

Důležité informace k změně OČR pro děti do 13 let – vše najdete zde

Změny pro přijímací zkoušky na středni školy – čtěte prosím zde

Změny v zápisu do 1. tříd – vše najdete zde

Jak vysvětlit malým dětem – Co je to koronavirus?

Ahoj, já jsem korona

Aktualizováno dne 20. 3. 2020:

Aktualizované informace k zápisu do 1. tříd – MŠMT vydalo tento týden aktualizované informace k zápisu do 1. tříd – přečti si zde . Na základě toho jsme nuceni změnit průběh zápisu – vše najdete zde – Zápis do 1. tříd

Jak zvládat náročné situace – návod psychoterapeutů

Aktualizováno dne 16.3. 2020:

Uzavření mateřských škol od 17. 3. 2020

Prosíme všechny rodiče, kteří se obracejí na paní Horkou s žádostmi o OČR, aby preferovali telefonický kontakt nebo email (585 151 741, s.horka@zsdolany.cz) !! Žádosti o OČR vyřídíme i elektronicky. V důsledku včerejšího usnesení Vlády ČR mají od dnešního dne pedagogové home office – obracejte se na ně prosím přes IS nebo e-mailem.

Děkujeme

Vážení rodiče, z rozhodnutí Ministerstva zdravotnictví ČR (ze dne 10. března 2020) je od zítřejšího dne (středa 11. 3. 2020) zrušena výuka žáků základní školy a rovněž činnost školní družiny. Přerušen je i provoz školní jídelny pro žáky základní školy – obědy budou všem dětem automaticky odhlášeny. Zrušena je i veškerá zájmová činnost pro žáky v odpoledních hodinách. Uzavření školy platí až do odvolání. Veškeré důležité informace Vám budeme zasílat přes informační systém. Úkoly a samostatnou práci pro žáky budou předávat učitelé prostřednictvím IS Edookit. Činnost mateřských škol zůstává zatím v běžném provozu. V případě jakékoliv změny Vás budeme ihned informovat.

Rodiče, kteří si chtějí požádat o ošetřovné na dítě do 10 let z důvodu uzavření školy, se mohou zastavit pro potvrzení a to během úředních hodin (viz. níže) nebo po telefonické domluvě u paní Horké – tel. 585 151 741

V důsledku přijatých usnesení Vládou ČR dne 12. 3. 2020 ruší naše škola od 13. března 2020 veškeré pronájmy tělocvičny k sportovním či jiným účelům a to na dobu 30 dnů.

Oznámení o zrušení výuky ZŠ a přerušení provozu ŠD

Mimořádné opatření Ministerstva zdravotnictví

Informace k OČR

Úřední hodiny v době uzavření školy

Stránky MZ k onemocnění Covid-19.

Usnesení vlády z 16. 3. 2020


Mgr. P. Pirliomov (ředitel školy)

ŠKOLA NA-DÁLKU
Zápis do 1. tříd
IS pro rodiče a žáky
Schránka důvěry
Návštěvnost stránek
Visits today: _