Na začátku prosince na naší škole proběhla Miniolympiáda z anglického jazyka na I. stupni. Soutěžilo celkem 27 žáků ze 4. a 5. tříd. Vítězem se stal Martin Mentlík ze 4. B, druhé místo obsadila Barbora Zappeová a Anna Zemánková, obě z 5. A. Na pěkném třetím místě skončila Beata Girašková a Petr Labanc také z 5. A. Všem nadějným angličtinářům gratulujeme. Souběžně se konala písemná část Olympiády z AJ na II. stupni. Žáci soutěžili ve dvou kategoriích. V první kategorii žáků z 6. a 7. ročníků se na prvním místě se stejným počtem bodů umístily tři žákyně Emma Bilská z 6. C, Viktorie Jemelková ze 7. C a Anna Šinclová ze 7. B, druhé místo obsadila Laura Anna Spurná ze 7. A a krásné třetí místo Barbora Labancová ze 7. B. Ve druhé kategorii z 8. a 9. ročníků zvítězili dva žáci, Patrik Maksant a Vojtěch Todt, oba z 9. B, druhé místo obsadili Adam Šťastný z 8. A a Antonín Jemelka z 9. C. Na třetím místě skončily dvě žákyně, Barbora Kráčmarová z 9. C a Alexandra Meiznerová z 8. A. Všem účastníkům soutěže gratulujeme a těšíme se na další ročníky soutěže. Do ústního kola, které proběhne v lednu, postupují všichni výše jmenovaní. Vítězové z každé kategorie budou reprezentovat naši školu v okresním kole.

Mgr.V.Vávrová

Registrace LO
IS pro rodiče a žáky
Objednávky ŠJ
Schránka důvěry
Office365
Návštěvnost stránek
Visits today: _