Poslední dva dny výuky před vánočními svátky byl pro žáky naší školy připraven Projektový den s názvem Vánoční tvoření. Žáci na II. stupni si mohli po třídách vybrat tvorbu dárkových předmětů nebo vánočních dekorací – ručně vyráběný balící papír, vánoční svícen, PF přání, vánoční dekorace nebo kresbu na textilní tašku. Na I. stupni se pak žáci věnovali tvorbě vánočních přání, modelování, práci s přírodním materiálem nebo modelování. Ve čtvrtek byl program doplněn o promítání filmu a to ve spolupráci s panem M. Zetkou z Kina Bohuňovice a v pátek o hudební vystoupení skupiny Marbo v tělocvičně naší školy. Na závěr pátečního vyučování nechyběl společný zpěv koled žáků I. stupně ve vestibulu školy a vánoční besídky ve třídách. A jak se žákům dařilo při vánočním tvoření, můžete posoudit ve fotogalerii.

všechny fotografie najdete zde

Registrace LO
IS pro rodiče a žáky
Objednávky ŠJ
Schránka důvěry
Office365
Návštěvnost stránek
Visits today: _