V úterý 3.12.2019 prezentovaly žákyně 8.A, Evelína Traganová, Adéla Klabalová a Adéla Odstrčilová, svou kampaň na žákovské konferenci v Olomouci. Rozhodly se uspořádat sbírku pro azylové domy v Olomouci. Do těchto domovů zavolaly a zjistily, že by se jim nejvíce hodily hygienické a školní potřeby. Ke kampani vyrobily a rozvěsily plakáty a informovaly žáky a učitele skrze školní rozhlas. Nakonec se jim podařilo vybrat celkem 18 banánových krabic plných věcí – nejen hygienických a školních potřeb, ale i oblečení, knížek a hraček. Azylové domy v Sokolské a Holečkové ulici, kam jsme všechny věci převezly, byly za naši podporu velice rádi. Obrovské poděkování patří děvčatům za jejich iniciativu a zároveň všem, kteří se do sbírky zapojili. Moc děkujeme! Mgr. G. Šťastná

PCR testy
Registrace – PCR test
Letní tábory
Distanční výuka
Erasmus +
IS pro rodiče a žáky
Office365
Objednávky ŠJ
Schránka důvěry
Návštěvnost stránek
Visits today: _