MATEMÁNIE 2019

V pátek 15.11.2019 se na Gymnáziu ve Šternberku konala již tradiční matematická soutěž žáků 8. a 9. tříd základních škol s názvem MATEMÁNIE. Jedná se o týmovou soutěž v řešení netradičních matematických úloh, při které je důležité nejen správně vyřešit předložené úlohy, ale také zvolit správnou strategii při jejich výběru. Naši žáci si podobně jako v minulých letech vedli velice dobře a podařilo se jim s velikým náskokem obsadit nádherné 1. místo. Matemánie se v letošním roce zúčastnil tým ve složení Jakub Marchovský, Jan Dlabaja, Štěpán Masařík a Jakub Křížan. Celému týmu blahopřejeme, a děkujeme za moc pěknou reprezentaci naší školy. Mgr. M. Medková. Výsledková listina

BRněnská LOgická Hra 2019

V měsíci říjnu a listopadu se naše škola opět po roce zapojila do letos jubilejního 10.ročníku Brněnské logické hry s názvem BRLOH. Jedná se o týmovou soutěž pořádanou Přírodovědeckou fakultou Masarykovy univerzity v Brně, ve které čtyřčlenné týmy řeší během tří týdnů tři sady deseti logických úloh. Týmu ve složení Jakub Marchovský, Jan Dlabaja, Štěpán Masařík a Jakub Křižan se podařilo během tří semifinálových kol vyřešit 20 logických úloh, a postoupit tak do Malého finále. Celkově tento tým obsadil z 360 přihlášených týmů z ČR i Slovenska krásné 67. místo v kategorii základních škol. Gratulujeme!
Mgr. M. Medková

ŠKOLA NA-DÁLKU
Upozronění
Přestup do VI. třídy
IS pro rodiče a žáky
Schránka důvěry
Návštěvnost stránek
Visits today: _