Vážení rodiče, dovolte mi abych Vás informoval o postoji našich zaměstnanců k plánované stávce ve středu 6. listopadu. Do celodenní stávky se naše škola nezapojí. Vyučování bude probíhat dle rozvrhu.
Rádi bychom však vyjádřili podporu ostatním stávkujícím a to následujícím postupem – naši pedagogové mohou podpořit stávku během třetí a čtvrté vyučovací hodiny tím, že nebude probíhat klasické vyučování, ale žáci budou pracovat samostatně pod jejich dohledem, či shlédnou výukové materiály věnující se tématu 30 let od sametové revoluce.
Tímto svým postupem chceme podpořit hlavní význam konání stávky – vyšší prestiž a důstojné postavení našeho povolání.
Děkujeme za pochopení.
Mgr. Petr Pirliomov (ředitel školy)

ŠKOLA NA-DÁLKU
Upozronění
Přestup do VI. třídy
IS pro rodiče a žáky
Schránka důvěry
Návštěvnost stránek
Visits today: _