Během měsíce září a října se naši žáci zapojili do výtvarné soutěže, kterou pořádalo sdružení MAS Šternbersko v rámci realizace Místního akčního plánu rozvoje vzdělávání v SO ORP Šternberk. Žáci I. stupně ta vytvářeli výtvarná díla na téma Moje první kniha, žáci II. stupně na téma Moje vysněná škola a děti v mateřské škole na téma Moje oblíbená postava. Autoři nejlepších výtvarných děl budou odměněni a jejich výtvory budou zaslány do soutěže MAP Šternberk.

  1. stupeň – 1. místo: Eva Janušová – 5.A; 2. místo: Lucie Klímová – 2.A; 3.místo: Laura Michels – 4.A Spec. cena: Petra Zemanová – 3.B ; Za originalitu – Josef Tomášek a Jan Jelínek – 5.A

II. stupeň: 1. místo: kolektiv žáků 6.B; 2. místo: kolektiv žáků 7.B; 3.místo: kolektiv žáků 6.A, Spec. cena: Za originalitu – kolektiv žáků 7.C; Cena pro dvojice: Štěpán Masařík a Jan Paták – 8.A, Martin Čuri a Lukáš Mikula – 7.A

ŠKOLA NA-DÁLKU
Upozronění
Přestup do VI. třídy
IS pro rodiče a žáky
Schránka důvěry
Návštěvnost stránek
Visits today: _