Dnešní projektový den před podzimními prázdninami měl velmi aktuální téma a to Bezpečnost na internetu. Žáci naší školy se tak věnovali tématu, které je pro mnohé z nich každodenní záležitostí. Na I. stupni si žáci se svými učiteli povídali o tom, jak tráví svůj volný čas, kolik času tráví denně na počítači, co je to internet a jaká nebezpečí zde na nás číhají. Na závěr pak zpracovali toto téma výtvarně a písemně. Na II. stupni byla pro žáky připravena série besed s odborníky z E-bezpečí, paní Kafkovou a Policií ze Šternberka. Žáci VIII. tříd měli připravenou přednášku v Olomouci u Sdružení D. Ve skupinkách rovněž žáci vytvářeli příručku, návod bezpečného chování na internetu pro své mladší spolužáky. Po podzimních prázdninách se pak vydají přímo za nimi a připraví si pro své mladší spolužáky přednášku.

všechny fotografie najdete zde

ŠKOLA NA-DÁLKU
Upozronění
Přestup do VI. třídy
IS pro rodiče a žáky
Schránka důvěry
Návštěvnost stránek
Visits today: _