Pátek 11. října byl dnem, kdy se žáci naší školy, pod vedením svých pedagogů, zapojili do dobrovolnického projektu 72 hodin. I letos se věnovali celé řadě zajímavých činností – někteří se pustili do úklidu okolí školy či blízkého okolí, věnovali se úklidu zahrad v mateřských školách, jiní vyrazili do zvířecích útulků či koňské stáje. Dvě třídy rovněž navštívili DPS Véska a DPS Chválkovice, kde si pro seniory připravili zajímavý program či pomohli s úklidem blízkého okolí. Některé třídy vyráběli hmyzí hotely a jedna třída se pustila do výroby policistů, které bychom rádi po domluvě s vedením obce umístili na dopravně rušná místa v Dolanech. Žáci rovněž připravili zábavný program v tělocvičně pro děti z mateřských škol. Pevně věříme, že se tento projektový den líbil, a že si žáci uvědomili význam pomoci druhým a zájmu o své nejbližší okolí. Všem ostatním dobrovolníkům ZDAR !!!

O průběhu dne se můžete dočíst i zde –

všechny fotografie najdete zde

Registrace LO
IS pro rodiče a žáky
Objednávky ŠJ
Schránka důvěry
Office365
Návštěvnost stránek
Visits today: _