Adaptační kurz šestých tříd v letošním školním roce probíhal od pondělí 16. 9. do čtvrtka 19. 9. v rekreačním areálu Třemešek nedaleko Oskavy. Žáky doprovázely jejich třídní učitelky – 6. A paní uč. J. Zacpalová a 6. B paní uč. M. Medková. Třídu 6 . C z důvodu nemoci třídní učitelky měly na starost metodička prevence paní uč. I. Pohlová a paní uč. E. Brejchová. Kurzu se zúčastnil i pan školník J. Látal a školní psycholožka paní M. Hebelková. Pro děti byl připraven každý den dopolední a odpolední program, a to buď společný nebo dělený – zaměřený na práci třídního učitele se třídou. Děti tak měly možnost se blíže poznat nejen v rámci své třídy, ale i seznámit se svými novými spolužáky z ostatních tříd. Paní psycholožka pro každou třídu připravila program zaměřený na stmelování kolektivu, spolupráci, porozumění. Žáci si na kurzu také zasoutěžili, mohli si ověřit svoji fyzickou zdatnost, pohotovost, přesnost a orientaci v prostoru. V úterý odpoledne jsme vyrazili na turistický výlet na Rabštejn. Někteří neodolali a ochutnali borůvkové maxi knedlíky nebo výbornou domácí limonádu. Dvanácti kilometrovou trasu všichni bez úhony úspěšně překonali. V závěru pak proběhlo vyhodnocení celého kurzu a také soutěží s odměnami pro nejzdatnější. Každý žák získal diplom za účast. Během celého pobytu nám přálo i počasí. Všichni se zpět domů vrátili zdrávi, obohaceni o spoustu zážitků a nové kamarády.

všechny fotografie najdete zde

Registrace LO
IS pro rodiče a žáky
Objednávky ŠJ
Schránka důvěry
Office365
Návštěvnost stránek
Visits today: _