Poslední červnový týden patří tradičně na naší škole sportovním dnům. V úterý 25. června proběhl sportovní den pro žáky 1. stupně naší školy ve sportovním areálu. V letošním roce jsme zaměřili tento den na atletické disciplíny.
Začátek patřil oblíbené štafetě. Běželo se po ročnících ve smíšených družstvech. Dále pak pokračovaly jednotlivé třídy podle rozpisu a plnily úkoly na devíti různých stanovištích. Patřily mezi ně skoky, hody, sprint, přeskoky přes švihadla i netradiční sporty. Vše jsme pojali zábavnou formou. Děti si horké dopoledne užily zejména i díky příjemnému osvěžení mlžnou sprchou, kterou nám nachystal pan školník.
V horkém počasí ve středu se pak odehrál sportovní den pro žáky II. stupně. Vyučující měli připraveno několik soutěží. Žáci hráli podle kategorií turnajovým způsobem míčové hry: košíková, přehazovaná, odbíjená
Akce byla velmi zajímavá a výkony byly na velmi vysoké úrovni. Poděkování patří všem žákům a vyučujícím při zajištění hladkého průběhu celé akce. Opět i tentokrát slavila velký úspěch osvěžující sprcha. 

ŠKOLA NA-DÁLKU
Zápis do MŠ
Přestup do VI. třídy
IS pro rodiče a žáky
Zápis do 1. tříd
Schránka důvěry
Návštěvnost stránek
Visits today: _