Dne 21.6. se uskutečnila na naší škole akce s názvem Škola hledá talent. Do soutěže se mohli přihlásit žáci  z 1. i 2. stupně. Sešlo se celkem 17 vystoupení, vidět jsme mohli jak taneční, tak hudební čísla. Mnohá z nich byla na profesionální úrovni. Všichni účinkující byli za své výkony i odvahu patřičně odměněni. Jménem celé poroty děkujeme všem, kteří se na akci podíleli, za vytvoření skvělé atmosféry. Máte talent! A jak celou akci viděli dívky z VIII. B? “ Moderátorky nazvaly pana učitele Langra Spejbkem. … Na klavír nám zahrál Honza z III. A. Aerobik nám s krásnou písničkou představila Hanička také z III. A Na kytaru krásně zahrála Lenička z III. A a poté i skvěle na flétnu. Ze IV. A nám Beata ukázala krásné hvězdy a holčinky si nachystaly skvělé vystoupení, Po holkách nám Dan a Matěj zazpívali a hlavně skvěle zahráli na kytaru a bubny. Následovaly velmi pěkné taneční vystoupení. Na saxofon zahrála Anička Šinclová z VI. B třídy. Na závěr jsme si všichni zatancovali a šlo se na vyhlášení. Na prvním místě se umístili Dan a Matěj společně s Natkou Becvarik a holky Kačka, Terka, Terka a Anďa. 

všechny fotografie najdete zde

ŠKOLA NA-DÁLKU
Zápis do MŠ
Přestup do VI. třídy
IS pro rodiče a žáky
Zápis do 1. tříd
Schránka důvěry
Návštěvnost stránek
Visits today: _