Žáci 6.A a 6.B navštívili dne 4.6.2019 ZOO Lešná, která právem patří k nejnavštěvovanějším turistickým místům v České republice. Viděli jsme zblízka celou řadu zajímavých zvířat, spoustu informací jsme se dozvěděli přímo od chovatelů. Děti nešetřily zvídavými dotazy. Na chvíli jsme si od zvířat odpočinuli na místním zámku, na kterém jsme pomocí indicií luštili šifru. Po krmení rejnoků a s příchodem bouřkových mraků nadešel čas návratu domů…

Mgr. Doleželová Z. 

Žáci 5. B se dne 3.6.2019 vydali pěšky do zoologické zahrady na Svatém Kopečku. V zoo na ně čekal program s průvodcem, při němž měli možnost pochovat si živého hada. Také se dozvěděli spoustu zajímavých informací o některých zvířatech. Ovšem největší úspěch měla návštěva výběhu s kozami a králíky. Počasí nám přálo a dětem se výlet moc líbil. Mgr. J. Orletová

Registrace LO
IS pro rodiče a žáky
Objednávky ŠJ
Schránka důvěry
Office365
Návštěvnost stránek
Visits today: _