Děti se na výlet moc těšily. Radovaly se, že pojedeme do Prahy a budeme cestovat vlakem. Doprava do Prahy i zpět proběhla bez komplikací.První bod programu byla plavba lodí po Vltavě. Poté jsme šli pěšky ke Strahovskému klášteru. Cestou jsme se zastavili před Pražským hradem. Děti se mohly vyfotit s hradní stráží.Ve Strahovském klášteře nás čekal průvodce bratr Ambrož. Z klášterní zahrady jsme mohli vidět Prahu jako na dlani. Následovala prohlídka strahovské knihovny (historické knihy, globusy aj.). Dostali jsme se do míst, která běžný turista vidí jen zdálky. Návštěvu kláštera jsme zakončili v kostele ukázkou varhan. Zahrát si mohly i děti. Potom jsme pěšky vyrazili směrem do centra. Přešli jsme Karlův most, kde si děti nakoupily suvenýry. Přes Václavské náměstí jsme došli k hlavnímu nádraží a vydali jsme se domů. Celý den nám počasí přálo. Děti byly spokojené. Výlet všichni zúčastnění hodnotili pozitivně.

Mgr. M. Štouračová

Registrace LO
IS pro rodiče a žáky
Objednávky ŠJ
Schránka důvěry
Office365
Návštěvnost stránek
Visits today: _