V pátek 10. května 2019 proběhla v tělocvičně Základní školy A. Štěpánka besídka ke Dni maminek. Celé odpoledne se neslo v duchu krásných písniček, básniček a nechyběl ani tanec. Besídku moderovala žákyně třetí třídy Adélka Povýšilová. Hned na začátku se představili žáci 4. A třídy s krásnými recitacemi. První třídy si připravily pohádkové písně s klavírem a kytarou, které zakončily kočičím rozloučením. Druhá třída se vydala do Afriky a do ZOO kde nám pěknými písněmi představila exotická zvířata. Mart’anský tanec maminkám zatancovaly třídy 3.A a 4.A. Anglickou písničku zazpívaly děti ze 3.B. Se svižným tanečním vystoupením Chocolate vystoupila třída 4.B. Žáci 5. B. zvedli se svým supermoderním tancem všechny přítomné diváky ze židlí. Závěrečnou pěknou tečkou bylo cvičení a tančení žáků 5.A. Děti sklidily od přítomného publika veliký potlesk. Děkujeme všem přítomným za účast a pevně věříme, že jste se dobře bavili. 

všechny fotografie najdete zde

 

ŠKOLA NA-DÁLKU
Zápis do MŠ
Přestup do VI. třídy
IS pro rodiče a žáky
Zápis do 1. tříd
Schránka důvěry
Návštěvnost stránek
Visits today: _