Ve čtvrtek 25. 04. 2019 proběhl na naší škole již čtvrtý ročník florbalového turnaje pro žáky 5. ročníků o Putovní pohár Aloise Štěpánka. Zúčastnili se jej opět žáci základních škol z Bělkovic – Lašťan, Samotišek a Dolan. Každá škola postavila tým z řad dívek a chlapců V. tříd. Hrálo se každý s každým s tím, že vítězem je ta škola, která má v součtu za chlapce i dívky nejvíce bodů. Všechny zápasy byly na vysoké úrovni a hrálo se ve velmi pěkné a hlučné atmosféře. Nejlepšími týmy byly družstva chlapců z Bělkovic – Lašťan a dívek z naší školy. Výsledky jednotlivých zápasů nejdete v tabulce. V součtu bodů na tom byly nejlépe naši žáci a tak mohli po prvé za čtyřletou historii tohoto turnaje zvednout pohár pro vítěze na hlavu. Gratulujeme jim ke krásnému výsledku !!! Putovní pohár se tak vrací zpět do svého domova – první dva ročníky vyhrála ZŠ Samotišky, v minulém roce pak ZŠ Bělkovice-Lašťany. Na celkovém druhém místě se umístili žáci ZŠ Bělkovice – Lašťany a bronzová příčka zbyla na žáky ze ZŠ Samotišky. Všem sportovcům děkujeme za účast a budeme se těšit na další ročník. Poděkování za organizaci celého turnaje náleží panu učiteli Mgr. M. Gazdíkovi. 

 

 

 

 

ŠKOLA NA-DÁLKU
Upozronění
Přestup do VI. třídy
IS pro rodiče a žáky
Schránka důvěry
Návštěvnost stránek
Visits today: _