V úterý dne 4.12. k nám do školní družiny zavítalo maňáskové divadlo ze Šternberka. Roztomilí maňásci přijeli děti především pobavit. Navíc se malým divákům se dostalo ponaučení o tom, že chamtivost se nevyplácí, nemůžeme mít všechno co chceme a nemáme otevírat cizím lidem. Děti se mohly do pohádek aktivně zapojovat tím, že radily hrdinům, jak se správně v určitých situacích zachovat. Pásmo krátkých pohádek bylo protkáno známými písněmi z pohádek. Všichni zúčastnění díky divadlu prožili hodinku dobré zábavy, radosti i příjemného napětí. Pohádky se svým ztvárněním líbily nejen nově příchozím prvňáčkům, ale i starším dětem. Zasloužený potlesk patřil oběma herečkám, kterým děkujeme za pěkný kulturní zážitek.

ŠKOLA NA-DÁLKU
Zápis do MŠ
Přestup do VI. třídy
IS pro rodiče a žáky
Zápis do 1. tříd
Schránka důvěry
Návštěvnost stránek
Visits today: _