Závěr školního roku patří již tradičně na naší škole sportovním aktivitám. V úterý a ve středu 26. a 27. června 2018 se uskutečnil sportovní den pro žáky I. a II. stupně. Konal se ve sportovním areálu obce Dolany a pro žáky byla připravena celá řada nejrůznějších sportovních klání. Žáci prvního stupně soutěžili mezi sebou ve vybíjené, florbalu, miniházené nebo přehazované. Pro žáky II. stupně byly podle kategorií turnajovým způsobem připraveny míčové hry: malá kopaná, indiánská košíková, přehazovaná a beach volejbal.

Celkové výsledky žáků II. stupně:

DÍVKY MLADŠÍ: 1. místo – 7. B, 2. místo – 7. A, 3. místo – 6. A

DÍVKY STARŠÍ:   1. místo – 8. A, 2. místo – 9. ročník, 3. místo – 8. B

HOŠI MLADŠÍ:   1. místo – 7. B, 2. místo – 6. B, 3. místo – 7. A/C

HOŠI STARŠÍ:     1. místo – 8. B, 2. místo – 9. B, 3. místo – 9. A

Akce byla velmi zajímavá a výkony byly na velmi vysoké úrovni. Poděkování patří všem žákům a vyučujícím při zajištění hladkého průběhu celé akce.

Pevně věříme, že ani přes prázdniny na sport žáci nezanevřou a přijdou si ve svém volném čase do areálu zasportovat.

všechny fotografie najdete zde

ŠKOLA NA-DÁLKU
Zápis do MŠ
Přestup do VI. třídy
IS pro rodiče a žáky
Zápis do 1. tříd
Schránka důvěry
Návštěvnost stránek
Visits today: _