Při příležitosti Mezinárodního dne dětí jsme 1. června pro žáky naší školy připravili zajímavé a zábavné dopoledne ve sportovním areálu obce Dolany. Žáci IX. ročníku ve spolupráci s třídními učiteli a panem školníkem J. Látalem vytvořili 19 zajímavých stanovišť, na kterých si žáci mohli vyzkoušet nejrůznější dovednosti od zručnosti, přes obratnost až po bystrost myšlení. Žáci si tak vyzkoušeli své sportovní dovednosti ve fotbalu či slalomu s basketbalovým míčem, chytání ryb, malování poslepu, shazování plechovek hasičskou hadicí. Vzhledem k horkému počasí bylo pro žáky připraveno drobné osvěžení ať už v podobě nanuků nebo sprchy se studenou vodou.  Na závěr pak proběhl již tradiční turnaj v plážovém volejbale mezi žáky IX. tříd a týmem učitelů. Překvapení pro děti měly připravené také paní kuchařky. Kromě pěkné výzdoby školní jídelny upekly žákům oblíbenou pizzu, která všem jistě chutnala.

všechny fotografie najdete zde

ŠKOLA NA-DÁLKU
Zápis do MŠ
Přestup do VI. třídy
IS pro rodiče a žáky
Zápis do 1. tříd
Schránka důvěry
Návštěvnost stránek
Visits today: _