Ve čtvrtek 1. února na naši školu opět zavítala hudební skupina Abraka muzika se svým pořadem nazvaným Jsem online. Pořad byl určen všem žákům školy. Nejprve se diváky stali mladší žáci 1. – 4. ročníku, poté program sledoval 5. – 9. ročník. Prostřednictvím krátkých příběhů, které byly doplněny písničkami, byly žákům předkládány různé rizikové situace spojené s užíváním mobilů, tabletů a počítačů. Žáci sami museli rozhodnout, o jaký způsob zneužívaní digitálních technologií jde, a vysvětlit jaké nebezpečí přináší nezodpovědné zacházení s těmito vymoženostmi techniky.
Skupina se tentokrát představila jako sehrané duo vedené uměleckým šéfem panem PaedDr. Petrem Novákem. Především díky jeho neutuchající energii, nezničitelnému temperamentu, obdivuhodné výřečnosti a improvizaci se 70-ti minutový výchovný pořad stává divadlem, které divákovi nedopřeje oddechu. Akce střídá akci, nutí k přemýšlení, přináší nové podněty, vyžaduje aktivitu. To se ale dětem líbí. Abraka muzika nás nezklamala. Těšíme se za rok nashledanou!

Mgr. I. Pohlová

Distanční výuka
Zápis do 1. tříd
Erasmus +
IS pro rodiče a žáky
Office365
Objednávky ŠJ
E-rouška
Nové příspěvky
Únor 2018
Po Út St Čt So Ne
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728  
Schránka důvěry
Návštěvnost stránek
Visits today: _