Bez n‡zvu-1

EU peníze školám
Naše škola byla od 1. 9. 2011 do 28. 2. 2014 zapojena do programu finanční podpory z OP Vzdělávání pro konkurenceschopnost –EU peníze školám.
Na základě podrobné analýzy byla vypracována projektová žádost s názvem Škola všestranného rozvoje, která nám byla schválena a díky níž nám byla poskytnuta dotace ve výši 1 344 296 Kč. Škole se tak otevřela cesta k modernizaci výuky v postupech, vybavení i výstupech a možnost individualizovat přístup k žákům. V rámci všestrannosti jsme si zvolili téměř všechny šablony – prostor tak dostala čtenářská a informační gramotnost, cizí jazyk, matematika, přírodní vědy i využití ICT. Celý projekt byl ukončen schválením závěrečné monitorovací zprávy k 28.2.2014.
V rámci projektu došlo k modernizaci následujícího vybavení: vybudování počítačové učebny pro žáky 1. stupně, modernizace počítačové učebny pro žáky 2. stupně, vybudování 2 interaktivních učeben, zakoupení notebooků pro učitele. Učitelé vytvořili a odpilotovali 888 digitálních učebních materiálů a dále odučili 216 vyučovacích hodin navíc. Důležitou součástí bylo i další vzdělávání pedagogů, opět velmi všestranného rázu.

V přílohách naleznete výběrová řízení školy, digitální učební materiály které byly vytvořeny a jsou k dispozici pro ostatní pedagogické pracovníky základních škol na kontaktních mailových adresách autorů a rovněž seznam všech školení, kterých se pedagogičtí pracovníci zůčastnili.

Výsledek výběrové řízení IT     Výzva k VV na IT

Vyzva_VT k VV     vysledek VV k VT

Seznam výukových materiálů

Všechny výukové programy najdete zde na oficiálních stránkách OPVK – klikni zde