Měsíční plány

1.6. Den dětí aneb Den plný her a zábavy

Školní výlety jednotlivých tříd – viz. příloha seznam výletů 17_18

6. 6. Seiferos – ukázka dravců – fotbalové hřiště Dolany (I. – IX.)

6. 6. Finále mikroregionální ligy školních družin (IV. oddělení) 

7. 6. Prodloužené konzultační hodiny (14:00 – 17:00 hodin) 

7. 6. Schůzka rodičů žáků budoucích prvních tříd – 16:30 – Školní jídelna

12. 6. Vyhlášení soutěže Hasiči očima dětí – I. stupeň 

12. 6. Jednání školské rady (od 17:00 hodin)

14. 6. Schůzka s rodiči žáků VI. tříd od 16:00 hodin ve Školní jídelně

15. 6. Ukončení sběru starého papíru

15. 6. Školní akademie – Sokolovna Dolany – od 16:00 hodin

20. 6. Filmové představení Milada (Kino Bohuňovice) – VIII. a IX. třídy

20. 6. Geologická exkurze Mladeč – IX. třídy

22. 6. Škola hledá talent III. ročník – tělocvična školy 

25. 6. Branný den – I. – IX. třídy 

26. 6. Sportovní den – I. stupeň 

27. 6. Sportovní den – II. stupeň 

29. 6. Slavnostní ukončení školního roku – od 8:30 v areálu školy

 

1.5. Státní svátek

3. 5. Program pro děti – Život jako v úle – ŠD I. oddělení

7. 5. Zkrácená výuka (I. stupeň – 11:10, II. stupeň – 12:05) – den zaměřené tématicky k Dni Evropy

8. 5. Státní svátek

9. 5. Soutěže – Pohár rozhlasu (II. stupeň), Dopravní výchova (I. stupeň) 

9.5., 10. 5. –  Program pro děti – Život jako v úle – ŠD II. oddělení, III. a IV. oddělení

10. 5. Zasedání žákovského parlamentu 

10. – 11. 5. – Zápis do MŠ Dolany a MŠ Véska 

11. 5. Florbalový turnaj žáků V. tříd o putovní pohár – Tělocvična ZŠ Dolany

15. 5.  Preventivní program Hustej net – pro žáky V. tříd 

16. 5. , 22. 5. Program DDM Olomouc – Fotografie – pro žáky IX. tříd

 

18. 5. Fotografování tříd 

22. – 30. 5. – Preventivní zubní prohlídky

23. 5. Exkurze – Příkazy Skanzen – V. A 

24. 5. Cyrano z Bergeraku – MD Olomouc – IX. třídy

26. 5. Meziobecní olympiáda

29. – 30. 5. Beseda o dospívání pro žáky VI. tříd

1.6. Den dětí aneb Den plný her a zábavy

3. 4 –  Beseda s Celní správou – VII. třídy  

5. 4. –  Školní kolo Pythagoriády – žáci V. – VIII. tříd    

5. 4. –  Recitační soutěž pro žáky II. stupně – ZŠ Dolany    

5. 4. –  Zasedání žákovského parlamentu

6. 4. –  Zápis do prvních tříd ( 14:00 – 18:00)  – I. stupeň ZŠ Dolany  

9. – 10. 4. –  Zahraniční zájezd – Osvětim – žáci IX. tříd   

10. 4. – Založení ČSR – divadlo jednoho herce – IV. – VIII. třídy – ZŠ Dolany 

12. – 17. 4. – Přijímací zkouška na SŠ  

13. 4. – Okresní kolo soutěže Zlatý list    

17. 4. – Okresní kolo matematické olympiády – vybraní žáci 

19. 4.  – Třídní schůzky (16:30 – 18:00) , od 15:45 – Schůze rady SRPŠ    

24. 4. – Exkurze – Litovelské Pomoraví – VII.C 

26. 4. – Proč se sochy na Velikonočním ostrově mračí – program VI. A a VII. B – Sluňákov

27. 4. – Projektový den – 

27. 4. – sportovní soutěž OVOV – Olomouc – vybraní žáci

1. 5. – Státní svátek 

27. 4. a 30. 4. – dřívější ukončení výuky – I. stupeň – 11:10, II. stupeň – 12:05 

 

5. 3 – 9. 3. –  Jarní prázdniny, přerušení provozu Školní družiny 

13. 3. –  Zločin kolem nás – beseda s J. Klímou – VIII. třídy (Kino Metropol)   

15. 3. –  Zasedání žákovského parlamentu – 13:25   

16. 3. –  Matematický klokan – žáci II. – V. tříd

16. 3. – Divadelní představení Tarzan – I. a II. třídy – Moravské divadlo Olomouc 

19. 3. – Příhody včelách medvídků – III. třídy- Divadlo Šantovka  

21. 3. – Beseda s Ing. Maleňákem – IX. třídy – Bea Centrum Olomouc 

21. 3. –  Recitační soutěž žáků I. stupně  

23. 3. – Noc s Andersenem – vybraní žáci   

27. 3. – Soutěž Zlatý list – školní kolo  

28. 3.  – Den učitelů   

29. 3. – 2. 4. – Velikonoční prázdniny, provoz ŠD zajištěn 29. 4. od 7:00 do 11:30  

 

1. 2. –  Třídnické hodiny, vystoupení Abraka Muzika v tělocvičně školy   

2. 2. –  Pololetní prázdniny, přerušení provozu ve Školní družině    

5. 2. –  9. 2. –  Projekt EDISON    

5. 2. – Filmové představení Nezkrocená Brazílie (IV. a V. třídy)

6. 2. – Škola na zkoušku od 16:00 hodin pro předškoláky

9. 2. – Žákovský ples od 14:00 hodin v suterénu školy – učebna HV

10. 2. – 16. 2. Lyžařský výcvikový zájezd VII. A – Kouty nad Desnou – žáci, kteří nejedou budou mít výuku dle rozvrhu VII. B a VII. C 

15. 2. –  Zasedání žákovského parlamentu od 13:25 hod. 

19. 2. – 22. 2. – Školní kolo matematické soutěže Pangea     

22. 2., 23. 2. – Přednáška KHS Olomouc – Buď HIV negativní – žáci IX. tříd  

24. 2. –  Školní ples – pořádá Spolek rodičů a přátel školy při ZŠ Dolany, z.s.

3. 1. –  Zahájení výuky v kalendářním roce 2018  

4. 1. –  Vystoupení žáků školy v DPS Chválkovice (pěvecký kroužek a V. A)    

4. 1. –  Zasedání žákovského parlamentu (13:20 – učebna Zeměpis)    

6. – 12.1. –  Lyžařský výcvikový zájezd VII. B, VII. C – Kouty nad Desnou – žáci, kteří nejedou budou mít výuku dle rozvrhu VII. B 

9. 1. –  Prevence hrou – preventivní program pro žáky III. tříd

11. 1. –  Prodloužené konzultační hodiny od 13:30 do 17:00 hodin     

17. 1. – Noc na Karlštejně -Moravské divadlo Olomouc – VII. třídy  

23. 1. –  Uzavření pololetní klasifikace 

31. 1. –  Rozdání vysvědčení, dřívější ukončení výuky   

1. 2. –  Den pro žákovský parlament a vystoupení Abraka Muzika v tělocvičně školy (vstupné 50 Kč)

2. 2. – Pololetní prázdniny    

 

Den dětí 2018

Nové příspěvky

  • Červenec 2018
    Po Út St Čt So Ne
    « Čvn    
     1
    2345678
    9101112131415
    16171819202122
    23242526272829
    3031  

    Schránka důvěry

    Pošlete nám vzkaz

    Vaše jméno (vyžadováno)

    Váš email (vyžadováno)

    Předmět

    Vaše zpráva

    Rubriky