Archiv pro den: 2. 12. 2019

Jako každý rok i letos se naše škola účastní sbírky Vánoční hvězda 2019 sdružení Šance, výtěžek této sbírky půjde na financování rekondičních pobytů dětí, které jsou hospitalizovány na dětském hematoonkologickém oddělení Dětské kliniky v Olomouci.

Naši žáci i pracovníci školy tak zakoupením květiny, mohou přispět na to, aby se mohly zlepšit podmínky pro tyto závažně nemocné děti. Jedná se opět o dvě velikosti květin: malá za 50Kč a velká 100 Kč. Barvy jsou červená, bílá a růžová. Do 3.12. odpoledne musí být nahlášeny počty květin. Peníze za hvězdy budu vybírány do 5.12. Květiny pak budou dovezeny p.uč. Prosovou z MŠ 6. 12. dopoledne.

Předem děkujeme za ochotu a spolupráci.

Vážení rodiče, podobně jako v minulých letech nabízíme k prodeji školní kalendář na rok 2020 – tentokráte sestavený z fotek žáků z pyžamového dne, který proběhl v únoru letošního roku. Pokud máte o koupi zájem (cena je 120 kč) nahlaste se u třídních učitelů Vašich dětí a to nejpozději do 10. prosince. Děkujeme.

školní kalendář

3. 12. – Jazyková soutěž v AJ – školní kolo – I. stupeň

4. 12. – Beseda s J. Štreitem – Kino BOHUŇOVICE – žáci VIII. tříd

5. 12. – Mikulášské koledování – I. stupeň