Archiv pro den: 13. 11. 2019

Dne 8.11. se 5 vybraných žáků naší školy z 5.-9. tříd zúčastnilo matematické soutěže v logických úlohách. Soutěž se konala na základní škole v Moravském Berouně a o umístění na bedně vítězů bojovalo asi 45 žáků z 10 škol Šternberka a okolí.
V kategorii 8.-9. obsadil 3. místo Jakub Marchovský z 8.A. Dan Válek ze 6.B. zvítězil v kategorii 6-7. tříd! Gratulujeme.
Mgr. V. Langer

V úterý 12.11. proběhlo okresní kolo florbalového turnaje CEPS CUP. O prvenství bojovaly týmy z Velkého Újezdu, Babic, Libavé, Tršic a Dolan. Naši školu reprezentoval výběr žáků z 5. tříd . Výbornou taktickou hrou , bojovností a skvělým sportovním výkonem se jim podařilo zvítězit nad všemi soupeři a obsadit krásné první místo. Hráčům i skvělému publiku za neúnavné povzbuzování patří velké poděkování. Svým vítězstvím se družstvo Dolan nominovalo do krajského kola a my se těšíme, že výborné hře budou pokračovat i zde. Ještě jednou gratulujeme a přejeme hráčům hodně úspěchů.

Mgr. I. Sitková