Při příležitosti Mezinárodního dne dětí jsme v pátek 31. května pro žáky naší školy připravili zajímavé a zábavné dopoledne ve sportovním areálu obce Dolany. Žáci IX. ročníku ve spolupráci s třídními učiteli  připravili pro své spolužáky 18 zajímavých stanovišť, na kterých si žáci mohli vyzkoušet nejrůznější dovednosti od zručnosti, přes obratnost až po bystrost myšlení. Žáci si tak vyzkoušeli své sportovní dovednosti v hodu granátem nebo slalomu s míčem. Připraveny byly také oblíbené stanoviště jako například – skákání v pytli, vodní pumpa a lovení ryb. Na závěr celého dopoledne pak proběhl tradiční turnaj v plážovém volejbale mezi žáky IX. tříd a týmem učitelů. Překvapení pro děti měly připravené také paní kuchařky. Kromě pěkné výzdoby školní jídelny upekly žákům oblíbenou pizzu, která všem jistě chutnala.