Archiv pro den: 1. 5. 2019

V úterý 30. dubna proběhlo okresní kolo Štafetového poháru v Olomouci, kterého se zúčastnili žáci 1. stupně naší školy. Setkalo se zde více než 20 škol z olomouckého a přerovského regionu. Běželo se ve dvou věkových kategoriích a třech štafetách. První závod 8 x 100 m odstartovali mladší žáci a žákyně. V něm jsme úžasným výkonem získali 2. místo. Ve druhé štafetě 8 x 100 m běželi starší žáci a žákyně, kde jsme obsadili 3. místo. Rozhodující pak byly závěrečné smíšené štafety na 8 x 200 m, kde jsme opět obdivuhodným výkonem získali stříbrnou příčku. Naším jediným konkurentem byla sportovní olomoucká škola ZŠ Heyrovského, jejíž žáci vyhráli všechny jednotlivé štafety. Při závěrečném vyhodnocování všech škol obdrželi naši žáci velký obdiv všech zúčastněných. Přivezli jsme diplom za 2. místo, stříbrný pohár, zasloužené medaile a hlavně nečekanou radost ze skvělých výkonů. Tím vším jsme si vybojovali postup do krajského kola, které proběhne 17. května opět v Olomouci.

Mgr. I. Daduová