Pangea 2019

V měsíci únoru proběhlo v naší škole školní kolo již tradiční mezinárodní matematické soutěže Pangea (www.pangeasoutez.cz). Do soutěže se letos zapojilo celkem 29 žáků 6.-.9.tříd, a nejlepších výsledků dosáhli tito žáci: Filip Šotola (6.B), Václav Maťátko (8.B), Tomáš Jurda (9.A) a Jan Malaska (7.A). Gratulujeme.

Pythagoriáda 2019

V pátek 5.dubna 2019 se vybraní žáci naší školy zapojili do již 42. ročníku Pythagoriády. Pythagoriáda patří mezi oblíbené matematické soutěže pro žáky pátých až osmých ročníků základních škol. Soutěžící řeší 15 logických úloh, na které mají k dispozici časový limit 60 minut čistého času. V letošním ročníku se soutěže zúčastnilo 49 žáků naší školy a nejlepších výsledků dosáhli: Dan Válek (5.A), Magdaléna Dudková (5.B), Martin Rychtecký (5.B), Jakub Křižan (7.A) a Jakub Marchovský (7.A). Gratulujeme a přejeme hodně úspěchů v okresním kole.

Za předmětovou komisi matematiky Mgr. M. Medková