Archiv pro den: 12. 4. 2019

Dnes v odpoledních hodinách proběhl v naší škole zápis do 1. tříd. Budoucí školáci se mohli těšit na příjemné paní učitelky, které pro ně měly připravené zajímavé úkoly a hry. Děti si mohly užít zábavu i v pohádkové třídě, kterou si připravily dívky z VI. B a VIII. B pod vedením paní učitelky Mgr. B. Sedlářové. Na závěr byly pro děti nachystané i drobné odměny v podobě dárkových balíčků a záložek, které vyrobili žáci na II stupni a úplně nové placky s logem naší školy. Výsledky přijímacího řízení budou zveřejněny 24. dubna 2019 v místních mateřských školách na vchodu do základní školy a na webových stránkách školy. Věříme, že se všem u nás líbilo. S rodiči budoucích prvňáčků se sejdeme 6. června na společné schůzce a na naše nové žáky se budeme těšit při slavnostním zahájení školního roku 2019/2020 2. září.