Vážení rodiče, dne 17. dubna ve středu bude od 7:30 do 15:00 hodin probíhat plánovaná odstávka elektrického proudu společnosti ČEZ a.s., která postihne i celou naší školu (ZŠ, MŠ, ŠJ, ŠD). Z tohoto důvodu nebude Školní jídelna schopna pro žáky základní školy připravit oběd. Výuka bude upravena následovně:
Žáci budou mít projektový den na téma Den bez elektřiny a výuka bude ukončena na I. stupni v 11:10 hodin a na II. stupni v 11:45 hodin. Školní družina bude v provozu ráno a následně po skončení projektového dne pouze pro přihlášené žáky do 12:30 hodin. Všichni žáci základní školy budou mít hromadně odhlášený oběd. Ve čtvrtek pak začínají velikonoční prázdniny, všichni žáci mají oběd odhlášený.
Děkujeme za pochopení.

Mgr. P. Pirliomov (ředitel školy)