Archiv pro den: 8. 3. 2019

Přejeme všem našim žákům příjemné jarní prázdniny a pokud by se někomu zastesklo po škole, může zde zavzpomínat na Projekt Edison – přinášíme ohlasy žáků z některých tříd a a celou fotogalerii – klikni zde

ohlasy žáků

V pátek 8. března zavítala na naši školu známá bubenická skupina z Olomouce Jumping Drums. V tělocvičně školy proběhly dva koncerty. Od 9.30 pro žáky 1. stupně a od 11.15 se uskutečnilo vystoupení pro 6- té až 9- té třídy. Bubeníci v úvodní části koncertu žákům zahráli některé skladby ze svého repertoáru. Poté bylo celé vystoupení pojato interaktivně a žáci byli aktivně zapojováni rytmickou hrou na tělo, zpěvem Měli také možnost si prohlédnout a slyšet nejen klasické bicí nástroje, ale i nástroje méně obvyklé, např. perkuse nebo bonga. Koncert byl prokládán humorně laděnými slovy vedoucího skupiny Ivo Batouška. V závěru si dobrovolníci mohli sami zahrát na některý z bicích nástrojů a vyzkoušet si, jaké to je stát se součástí hudební skupiny.

Mgr. I. Pohlová

Dnes během 2. vyučovací hodiny jsme žákům I. a II. stupně rozdali odměny za sběr starého papíru. Celkem jsme předali do tříd papírové pomůcky za 4 800 Kč. Výkresy A3 (1600 ks), sešity A5 (240 ks), xerografický papír (2500 ks) a papírové kapesníčky (30 balení). I v tomto školním roce platí, že žáci soutěží o nejlepší třídy ve sběru papíru, které budou na konci školního roku odměněny sladkým dortem. Nové papírové pomůcky rozdáme ještě v závěru školního roku. Děkujeme všem, kteří nosí do školy starý papír !!

Noc s Andersenem – 29.3.

Vstup do IS pro rodiče