Ve dnech 23. 02. – 01. 03. 2019 se žáci 7. A a 7. B zúčastnili lyžařského výcvikového zájezdu.
Ubytováni bylo již tradičně v PENZIONU KOUTY NAD DESNOU v pěkných pokojích a s dobrým zázemím.
Celý týden jsme se věnovali zdokonalování v lyžování v největším areálu na Moravě. Ti, kteří nikdy na lyžích nestáli, se velice rychle lyžovat naučili. Počasí nám přálo, celý týden jsme lyžovali a splnili tak všechny stanovené cíle.
Večerní program vyplňovaly přednášky a zábavné večery. Nechyběl ani zpěv s kytarou. Proběhla i tradiční volba o MISS a MISSÁKA KURZU, která je tradicí naší školy již od roku 1991. Vítězi se stali Sára Kovaříková a David Kulha.
Ve čtvrtek proběhl závod ve slalomu, který zvládly všichni žáci. Vítězi se stali Andrea Petříková a Adam Šťastný. Další pořadí můžete najít na fotkách. Velkou zásluhu na úspěšném průběhu celého týdne měly hlavně děti a obrovský kus práce odvedli instruktoři lyžování – p. Chromá P., p. Gazdík M., p. Kubáček M. a o zdraví dětí se staral MUDr. P. Gloza.

Všem patří velké poděkování.
Mgr. M. Gazdík – vedoucí kurzu

všechny fotografie najdete zde