Archiv pro den: 6. 3. 2019

Vážení rodiče žáků, kteří se hlásí na střední školy či víceletá gymnázia. V týdnu po jarních prázdninách budou u výchovného poradce předávány proti Vašemu podpisu zápisové lístky na SŠ a to v následujících termínech:
Pondělí – 7: 30 – 9: 00
Úterý – 7: 30 – 10: 00, 14: 45 – 15: 30
Čtvrtek – 13: 30 – 15: 30
Pátek – 7: 30 – 9: 00

Děkujeme za vyzvednutí.

Odkaz k ukázkovým testům k PZ 2019:

testy z ČJ – čtyřleté obory

testy z Mat. – čtyřleté obory

testy z ČJ – osmileté obory

testy z Mat. – osmileté obory

Ve dnech 23. 02. – 01. 03. 2019 se žáci 7. A a 7. B zúčastnili lyžařského výcvikového zájezdu.
Ubytováni bylo již tradičně v PENZIONU KOUTY NAD DESNOU v pěkných pokojích a s dobrým zázemím.
Celý týden jsme se věnovali zdokonalování v lyžování v největším areálu na Moravě. Ti, kteří nikdy na lyžích nestáli, se velice rychle lyžovat naučili. Počasí nám přálo, celý týden jsme lyžovali a splnili tak všechny stanovené cíle.
Večerní program vyplňovaly přednášky a zábavné večery. Nechyběl ani zpěv s kytarou. Proběhla i tradiční volba o MISS a MISSÁKA KURZU, která je tradicí naší školy již od roku 1991. Vítězi se stali Sára Kovaříková a David Kulha.
Ve čtvrtek proběhl závod ve slalomu, který zvládly všichni žáci. Vítězi se stali Andrea Petříková a Adam Šťastný. Další pořadí můžete najít na fotkách. Velkou zásluhu na úspěšném průběhu celého týdne měly hlavně děti a obrovský kus práce odvedli instruktoři lyžování – p. Chromá P., p. Gazdík M., p. Kubáček M. a o zdraví dětí se staral MUDr. P. Gloza.

Všem patří velké poděkování.
Mgr. M. Gazdík – vedoucí kurzu

Noc s Andersenem – 29.3.