Archiv pro den: 8. 2. 2019

O plnění úkolů v rámci recyklohraní jsme Vás již před časem informovali. Do plnění úkolu – Vytvoř si svého baterkožrouta se rovněž zapojili i žáci V. A třídy. Přinášíme Vám tedy několik fotografií, které zachycují jeho výrobu. Výsledný baterkožrout, jako sběrná nádoba na staré baterie, by měl být umístěn na některém veřejném místě v naší obci.

Během celého měsíce ledna měli žáci naší školy možnost přinést do školy staré a nepoužívané mobilní telefony a to v rámci soutěže, kterou každoročně vyhlašuje projekt recyklohraní, s názvem Věnuj mobil. Celkem jsme v tomto roce vysbírali 234 kusů mobilních telefonů. Nyní již budeme s napětím čekat na celkové výsledky soutěže. V rámci školy byly nejlepší tyto třídy: z II. stupně – VI. C a z I. stupně třídy: II. A, III. A a III. B, I. B. Všem žákům, rodičům i učitelům, kteří se do sběru zapojili, velmi děkujeme !!!Nejlepší třídy budou odměněny v rámci projektu recyklohraní.