Archiv pro den: 9. 1. 2019

V rámci projektu recyklohraní pracují třídy na jednotlivých úkolech v průběhu celého školního roku. Druhý úkol do jehož řešení se pustili žáci IV. A měl název Vytvořte baterkožrouta – žáci měli za úkol vytvořit sběrnou nádobu na použité baterie. Jak se jim úkol dařil a co zajímavého vytvořili, si můžete prohlédnout na přiložených fotografiích.

První soutěží, do které se naše škola v tomto školním roce zapojí, je akce v rámci projektu recyklohraní – Věnuj mobil. Žáci jednotlivých tříd mají za úkol donést do školy co nejvíce rozbitých nebo nepoužívaných mobilů. Nejlepší třída vyhraje odměnu z tohoto projektu nebo může vyhrát v případě většího počtu i zájezd do ZOO. Za každý mobilní telefon (funkční i poškozený) nám na účet v projektu Recyklohraní aneb Ukliďme si svět budou připsány 3 body. Současně 4 školy s nejvyšším podílem sebraných mobilních telefonů na žáka získají výlet pro jednu třídu s exkurzí na recyklační linku a návštěvu zoologické zahrady v Jihlavě. Soutěž na škole probíhá od 10. 1. 2019 do 31. 1. 2019. Sběr starých mobilních telefonů zajišťuje Mgr. P. Provaz.