Ve středu 16. prosince, v dopoledních hodinách, si v přízemí školy připravili pro naše nejmenší děti z mateřských škol vánoční dílničky žáci z II. stupně a to pod vedením paní učitelky Mgr. M. Gazdíkové. Během dopoledne tak naši školu navštívily děti z Mateřské školy Dolany, Mateřské školy Dolany – Véska a Mateřské školy Tovéř. Bylo pro ně připraveno spoustu zajímavého vánočního tvoření – od výroby papírových andílků nebo Mikulášů, malování obrázků s vánoční tématikou až po výrobu hvězd a sněhuláků. To vše bylo doprovázeno příjemnou předvánoční atmosférou.  Doufáme, že se všem dětem, které nás navštívily u nás líbilo a odnesly si domů nejen dobrou náladu, ale i nějaký pěkný vlastnoručně vytvořený výrobek.